logo
nasz zespół

Zaneta

Żaneta Miller - Dyplomowana makijażystka

Dyplomowana makijażystka , pracująca w zawodzie od 10 lat. Pasję do malowania odkryła jako nastolatka eksperymentując z zawartością kosmetyczki mamy i oglądając mnóstwo programów o tej tematyce. Pierwsze makijaże wykonane na siostrze, mamie i koleżankach utwierdziły ją w przekonaniu że ma do tego talent i to chce robić „jak będzie duża” 🙂 nieustannie szkoląc swój warsztat, pracując z najlepszymi i czerpiąc od nich inspiracje odnalazła swoj styl, którym jest upiększanie kobiet, podkreślanie ich atutów i ukrywanie niedoskonałości. Nigdy przemalowywanie. Wyznaje zasadę ze makijaż jest luksusowym dodatkiem kobiety a nie odwrotnie. Pracuje na planach zdjęciowych, pokazach mody i z klientkami indywidualnymi. Prowadzi indywidualne kursy makijażu, pomaga dobrać odpowiednie kosmetyki pielęgnacyjne i makijażowe.

Z Żaneta mogą Państwo umawiać się także bezpośrednio pod numerem telefonu 531630970

Alona

Alona Warankowicz #dziewczynamaluje

Stylistka paznokci, podolog z wieloletnim doświadczeniem. Niesamowicie ambitna osoba! Mnóstwo czasu poświęca na doskonalenie swoich umiejętności, które w tym zawodzie są istotne. Interesuje się nowymi trendami w stylizacji paznokci. Chętnie podejmuje wyzwania a praca jest jej pasją co stara się się przekładać na relacje z klientami. Jest osobą bardzo energiczną i otwartą, pragnie, aby każdy mógł poczuć się w jej towarzystwie swobodnie i relaksując się miło spędzić czas. Prawdziwa czarodziejka paznokci Na wizytę możecie się Państwo umówić pod numerem telefonu +48 530 209 914 lub przez internet dokonując rezerwacji on-line

www.dziewczynamaluje.versum.com
Aleksandra

Aleksandra Markowska. - Recepcjonistka

Absolwentka Wydziału Polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Kocha język polski i specjalizuje się w poprawności językowej, ponieważ uważa, że język ojczysty to nasz narodowy skarb. Znajomi śmieją się, że jest gramatycznym "nazistą" i chodzącym słownikiem jednocześnie. Przez życie chce iść z uśmiechem na ustach a największą satysfakcję daje jej praca z ludźmi. Przez kilka lat pracowała w obsłudze widowni w jednym z warszawskich teatrów oraz przy obsłudze klientów w agencji modowej - obie prace nauczyły ją, że trzeba sobie pomagać i być otwartym na potrzeby drugiej osoby. W wolnych chwilach zajmuje się modelingiem. Coraz częściej staje też po drugiej stronie obiektywu - uwielbia robić zdjęcia wszystkiemu, co ją otacza i co uznaje za inspirujące..

Alona

Alicja Szydło - Fryzjer

Wiele lat pracowałam w Teatrze Dramatycznym w Warszawie jako charakteryzatorka i garderobiana. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze sztuką, 10 lat temu zrozumiałam, że chce zostać fryzjerem i rozpoczęłam zawodową edukację w tym kierunku. Uwielbiam swoją pracę za możliwość ciągłego rozwoju i kreowanie wizerunku osób z którymi pracuję. Lubię kontakt z ludźmi i „wymianę dobrej energii”. W wolnych chwilach jeżdżę na rowerze i miło spędzam czas z rodziną.

Piotr

Piotr Cudny - Recepcjonista.

Pogodny i pracowity. Lubi nowe wyzwania i pracę z ludźmi.
Interesuje się sportem, muzyką i komputerami.

Katarzyna

Katarzyna Szczupak - Fryzjer

Zawód fryzjera jest moją pasją, którą wykonuję od 16 lat z uśmiechem na twarzy. Uwielbiam pracować z ludźmi i sprawiać im radość przeprowadzając nowe „metamorfozy”. Dzięki optymistycznemu nastawieniu do świata daję od siebie 120%.
Oprócz fryzjerstwa uwielbiam spędzać aktywnie czas z rodziną a w wolnych chwilach wyciszam się przy malowaniu obrazów...

Monika

Monika Błaszczak - Fryzjer

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęłam w 2002 roku i do dziś jest, to moja wielka pasja. Inspiracją dla mnie jest piękno świata i ludzkie emocje. Ponad wszystko kocham klasykę i elegancję, śmiało twierdząc, że piękny włos to zdrowy włos. W mojej pracy liczy się człowiek dlatego cieszę się jeśli choć trochę mogę uzdrowić duszę i włosy.
Wolny czas spędzam aktywnie na powietrzu choć nie gardzę rownież dobrą książką i ciepłym kocem.

Irmina

Irmina Kozieł - Fryzjer

Ma ponad 15 letnie doświadczenie we fryzjerstwie. Jest znana jako jedna z najlepszych kolorystek w Warszawie, jest specjalistką w koloryzacji „hand-made „ czyli refleksach i balejażu rysowanych na włosach, co daje niepowtarzalnie indywidualne efekty włosów rozjaśnionych przez słońce. Potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Od kliku lat pracuje jako edukator marki L’OréalProfessionell jako członek Artistic Team Poland L’Oréalkreując trendy na scenie polskiego fryzjerstwa. W pracy z klientką łączy umiejętności dobrej komunikacji, empatii i indywidualnego podejścia z profesjonalizmem, perfekcjonizmem i wykorzystaniem umiejętności, doświadczenia i wiedzy. Ceni sobie najwyższą jakość usługi i obsługi klienta. Nigdy nie ma dość nauki, poznawania najnowszych technik i tworzenia swoich. Ambitna, energiczna, konkretna, empatyczna, otwarta i zorganizowana – co ułatwia jej wykonywanie jednej ze swoich życiowych miłości jakim jest fryzjerstwo.

Piotr

Piotr Paweł Ornat - Fryzjer

Naukę zawodu zaczął tuż po szkole. Pomimo wielu lat w zawodzie, fryzjerstwo nadal jest dla niego spełnieniem zawodowych marzeń. Świetne relacje z klientami stały się dla niego źródłem inspiracji, dzięki poznaniu potrzeb i wizji osób, które mu zaufały. Specjalizuje się w strzyżeniu damskim i męskim oraz nieustannie szlifuje swoje umiejętności w koloryzacji. Ma świetny kontakt także z małymi klientami, W wolnym czasie rozpieszcza córkę i pokonuje kilometry na rowerze.

Wszystkie prawa zastrzeżone @Copyright 2019