top of page

MOJA HISTORIA

W  roku 2018 minęło 13 lat mojej pracy w zawodzie fryzjera. Odkąd pamiętam marzyłem, aby nim zostać. Najpierw swoje pomysły realizowałem na młodszej siostrze, która z płaczem uciekała przede mną, ale za dwa czy pięć złotych poddawała się mojej koncepcji. Później swoją edukację rozpocząłem w rodzinnym Ełku, gdzie odbyłem trzyletnie praktyki zawodowe. Tutaj poznałem Panią Zofię Nasierowską Majewską, która powiedziała mi „Panie Przemku, w Ełku może Pan odpoczywać, ale w stolicy pracować i zarabiać pieniądze”. To Ona pomogła mi znaleźć pierwszą pracę w Warszawie. Marząc o życiu w wielkim mieście, w wieku 19 lat z walizką w ręku i niewielkimi oszczędnościami przyjechałem do Warszawy, gdzie wynająłem mały pokoik i zacząłem pracę w jednym z warszawskich salonów. Początki w obcym mieście były bardzo trudne. Dzięki szkoleniom i zdeterminowaniu zacząłem zdobywać zaufanie nowych klientów. Na swojej drodze spotkałem wspaniałych ludzi, nawiązałem nowe kontakty i znajomości – moja praca została zauważona, dzięki czemu miałem przyjemność pracować przy sesjach zdjęciowych do magazynów i na bilbordy, w reklamach i serialach telewizyjnych oraz filmach fabularnych. Współpracowałem z Mazowieckim Teatrem Muzycznym „Operetka” imienia Jana Kiepury, a od kilku lat pracuję również dla warszawskiego Teatru Kwadrat. Ciągle się szkolę i wierzę, że potrafię robić w życiu zwykłe rzeczy w niezwykły sposób. Wygrywam, ponieważ pragnę tego, czego mogę dokonać i dokonuję tego, czego pragnę. Wymyślam, eksperymentuję, ryzykuję, łamię zasady, popełniam błędy i dobrze się bawię, starając się być kreatywnym, robiąc to, co sprawia mi szczęście. Moje życie, to nie pasmo samych sukcesów, ale nie poddaję się i walczę o swoje marzenia.

Pora zamknąć kolejny etap życia i stawić czoła nowym wyzwaniom. Moje marzenie dzisiaj staje się realne. Jestem podekscytowany, szczęśliwy ale i przerażony. Zapraszam do mojego świata, mojego salonu fryzjerskiego HAIRDRESSER PRZEMYSŁAW GREJCZ.

ICH_180415_066_PL-91-k8-czb.jpg

PRZEMYSŁAW GREJCZ - FRYZJER / WŁAŚCICIEL

 

Przemek z ogromem pozytywnej energią zajmuje się fryzjerstwem damskim i męskim – w Hairdresser Przemysław Grejcz wykonuje strzyżenia, koloryzacje, balejaże i upięcia okolicznościowe a w Barber Shop Okrąg 4 zajmuje się cięciem męskim, konturowaniem bród – goli też brzytwą.

PIOTR CUDNY - RECEPCJONISTA

 

Piotr to osoba, która lubi nowe wyzwania i pracę z ludźmi. Zawsze znajdzie dla Was miejsce w kalendarzu naszych fryzjerów. To nasz specjalista od spraw technicznych i logistycznych. Dba o ład i porządek w salonie jak nikt inny.

Interesuje się sportem, muzyką i komputerami. 

piotr_new.jpg
IMG_20191105_153719.jpg

ALICJA SZYDŁO - FRYZJER

 

Wiele lat pracowała w Teatrze Dramatycznym w Warszawie jako charakteryzatorka i garderobiana. Dzięki ciągłemu kontaktowi ze sztuką, 10 lat temu zrozumiała, że chce zostać fryzjerem i rozpoczęła zawodową edukację w tym kierunku. Uwielbia swoją pracę za możliwość ciągłego rozwoju i kreowanie wizerunku osób z którymi pracuje. Lubi kontakt z ludźmi i „wymianę dobrej energii”.

Ala pracuje także w naszej męskiej strefie – zajmuje się męskim strzyżeniem. Uwielbiają ją też nasi najmłodsi klienci!

W wolnych chwilach jeździ na rowerze i miło spędza czas z rodziną.

KATARZYNA SZCZUPAK - FRYZJER

 

Zawód fryzjera jest jej pasją, którą wykonuje od 16 lat z uśmiechem na twarzy. Uwielbia pracować z ludźmi i sprawiać im radość przeprowadzając metamorfozy. Dzięki optymistycznemu nastawieniu do świata daje od siebie 120%. Jej klientki i klienci doskonale o tym wiedzą – Kasia naprawdę zaraża pozytywnym nastawieniem!

Kasia zajmuje się zarówno strzyżeniem męskim, jak i damskim. Pracuje także w naszej męskiej strefie przy strzyżeniu męskim i konturowaniu bród.

Oprócz fryzjerstwa uwielbia spędzać aktywnie czas z rodziną a w wolnych chwilach wycisza się przy malowaniu obrazów.

IMG_2396.jpg
093d43d8-890f-47e2-8947-8df9049f033e.jpe

MONIKA BŁASZCZAK- FRYZJER

 

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2002 roku i do dziś jest to jej wielka pasja. Inspiruje ją piękno świata i ludzkie emocje. Ponad wszystko kocha klasykę i elegancję, śmiało twierdząc, że piękny włos to zdrowy włos. W pracy liczy się dla niej człowiek, dlatego wizja uzdrowienia włosa oraz duszy sprawia jej ogromną satysfakcję. Jest totalnie zakochana w balejażach! To również nasza specjalistka w dziedzinie stylizacji fryzur. Uwielbia luźne upięcia w klimacie boho.

Wolny czas spędza aktywnie na powietrzu, choć nie gardzi również dobrą książką i ciepłym kocem.

IRMINA KOZIEŁ - FRYZJER

 

Ma ponad 15 letnie doświadczenie we fryzjerstwie. Jest znana jako jedna z najlepszych kolorystek w Warszawie, jest specjalistką w koloryzacji „hand-made „ czyli refleksach i balejażu rysowanych na włosach, co daje niepowtarzalnie indywidualne efekty włosów rozjaśnionych przez słońce. Potrafi zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientek. Od kliku lat pracuje jako edukator marki L’Oréal Professionell jako członek Artistic Team Poland L’Oréal kreując trendy na scenie polskiego fryzjerstwa. W pracy z klientką łączy umiejętności dobrej komunikacji, empatii i indywidualnego podejścia z profesjonalizmem, perfekcjonizmem i wykorzystaniem umiejętności, doświadczenia i wiedzy. Ceni sobie najwyższą jakość usługi i obsługi klienta. Nigdy nie ma dość nauki, poznawania najnowszych technik i tworzenia swoich. Ambitna, energiczna, konkretna, empatyczna, otwarta i zorganizowana – co ułatwia jej wykonywanie jednej ze swoich życiowych miłości jakim jest fryzjerstwo.

Irmina B&W-7.jpeg
7e8e0fea-8215-42c3-9df7-cfb5be478117.jpe

ALEKSANDRA MARKOWSKA - RECEPCJONISTKA

 

Choć Ola nie jest fryzjerką przyznaje, że niesamowitą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi. Przez kilka lat pracowała w obsłudze widowni w jednym z warszawskich teatrów oraz jako modelka i przy obsłudze klientów w agencji modowej - obie prace nauczyły ją, że trzeba sobie pomagać i być otwartym na potrzeby drugiej osoby. Stara się codziennie witać Was uśmiechem i żegnać dobrym słowem. Podobnie jak Piotr zawsze znajdzie dla Was miejsce w kalendarzu naszych fryzjerów a w salonie zajmuje się nie tylko recepcją. Uwielbia dbać o wystrój naszego salonu, w tym witryny, którą zdobi świeżymi kwiaty i nowościami kosmetycznymi. Ola zajmuje się również social mediami (prowadzi nasze oba konta instagramowe), fotografuje prace naszych fryzjerów, montuje i nagrywa filmy z metamorfoz włosów przeprowadzanych przez naszych fryzjerów – na bieżąco dzieli się z Wami życiem naszego salonu.

W wolnych chwilach zajmuje się hobbystycznie modelingiem. Tworzy też ręcznie pięknie pachnące, naturalne świece.

PIOTR PAWEŁ ORNAT - FRYZJER

 

Naukę zawodu zaczął tuż po szkole. Pomimo wielu lat w zawodzie fryzjerstwo nadal jest dla niego spełnieniem zawodowych marzeń. Świetne relacje z klientami stały się dla niego źródłem inspiracji dzięki poznaniu potrzeb i wizji osób, które mu zaufały. Specjalizuje się w strzyżeniu damskim i męskim oraz nieustannie szlifuje swoje umiejętności w koloryzacji. Szkoli się także w kierunku barberingu – Panowie, do Piotra możecie się zapisać nie tylko na cięcie męskie, lecz także na konturowanie brody i golenie brzytwą. Ma on też świetny kontakt z naszymi najmłodszymi klientami. 

W wolnym czasie rozpieszcza córkę i pokonuje kilometry na rowerze.

IMG_3921.jpeg
bottom of page