top of page

Nasz zespół

kim jesteśmy

IMG_5082_edited_edited.jpg

PRZEMYSŁAW GREJCZ

fryzjer / właściciel

Przemek z ogromem pozytywnej energią zajmuje się fryzjerstwem damskim i męskim – w Hairdresser Przemysław Grejcz wykonuje strzyżenia, koloryzacje, balejaże i upięcia okolicznościowe a w Barber Shop Okrąg 4 zajmuje się cięciem męskim, konturowaniem bród – goli też brzytwą.

Piotr cudny

recepcjonista

Piotr to osoba, która lubi nowe wyzwania i pracę z ludźmi. Zawsze znajdzie dla Was miejsce w kalendarzu naszych fryzjerów. To nasz specjalista od spraw technicznych i logistycznych. Dba o ład i porządek w salonie jak nikt inny.

Interesuje się sportem, muzyką i komputerami. 

Monika Błaszczak

fryzjer damski

Swoją przygodę z fryzjerstwem zaczęła w 2002 roku i do dziś jest to jej wielka pasja. Inspiruje ją piękno świata i ludzkie emocje. Ponad wszystko kocha klasykę i elegancję, śmiało twierdząc, że piękny włos to zdrowy włos. W pracy liczy się dla niej człowiek, dlatego wizja uzdrowienia włosa oraz duszy sprawia jej ogromną satysfakcję. Jest totalnie zakochana w balejażach! To również nasza specjalistka w dziedzinie stylizacji fryzur. Uwielbia luźne upięcia w klimacie boho.

Wolny czas spędza aktywnie na powietrzu, choć nie gardzi również dobrą książką i ciepłym kocem.

IMG_5138_edited.jpg
IMG_5114_edited.jpg

Piotr paweł ornat

fryzjer

Naukę zawodu zaczął tuż po szkole. Pomimo wielu lat w zawodzie fryzjerstwo nadal jest dla niego spełnieniem zawodowych marzeń. Świetne relacje z klientami stały się dla niego źródłem inspiracji dzięki poznaniu potrzeb i wizji osób, które mu zaufały. Specjalizuje się w strzyżeniu damskim i męskim oraz nieustannie szlifuje swoje umiejętności w koloryzacji. Szkoli się także w kierunku barberingu – Panowie, do Piotra możecie się zapisać nie tylko na cięcie męskie, lecz także na konturowanie brody i golenie brzytwą. Ma on też świetny kontakt z naszymi najmłodszymi klientami. 

W wolnym czasie rozpieszcza córkę i pokonuje kilometry na rowerze.

Aleksandra Markowska

recepcjonistka

Choć Ola nie jest fryzjerką przyznaje, że niesamowitą przyjemność sprawia jej praca z ludźmi. Przez kilka lat pracowała w obsłudze widowni w jednym z warszawskich teatrów oraz jako modelka i przy obsłudze klientów w agencji modowej - obie prace nauczyły ją, że trzeba sobie pomagać i być otwartym na potrzeby drugiej osoby. Stara się codziennie witać Was uśmiechem i żegnać dobrym słowem. Podobnie jak Piotr zawsze znajdzie dla Was miejsce w kalendarzu naszych fryzjerów a w salonie zajmuje się nie tylko recepcją. Uwielbia dbać o wystrój naszego salonu, w tym witryny, którą zdobi świeżymi kwiaty i nowościami kosmetycznymi. Ola zajmuje się również social mediami (prowadzi nasze oba konta instagramowe), fotografuje prace naszych fryzjerów, montuje i nagrywa filmy z metamorfoz włosów przeprowadzanych przez naszych fryzjerów – na bieżąco dzieli się z Wami życiem naszego salonu.

IMG_5102_edited.jpg
IMG_5106_edited.jpg

Stanisław koncewicz

fryzjer męski / barber

"LEVICKIBARBER" - personal brand Stanisława, 

który specjalizuje się w klasycznych fryzurach męskich.

Stanisław jest również producentem muzycznym

lubi również grać w piłkę nożną.

Monika Katarzyna rafanowicz

fryzjer 

Z fryzjerstwem związana jest od ponad 10 lat. Świat fryzjerstwa cały czas się rozwija a ona razem z nim. Interesują ją nowoczesne, kreatywne techniki cięcia męskiego i damskiego, ale wykonuje również koloryzację włosów, w tym balejaż i air touch, który jest jej ulubioną techniką. Monika czeka również na Panów w naszej męskiej strefie Barbershop Okrąg 4 gdzie będzie wykonywała strzyżenia męskie. 

 

W wolnym czasie Monika uwielbia pokonywać trasy na rowerze.

IMG_5123_edited.jpg
bottom of page